Svatební a společenské účesy Ostrava

Nevíte si rady, jak se učesat, či nalíčit?

Svatební účesy Ostrava

Od toho jsme tady my!

Profesionální účesy na míru

Chystáte se na důležitou událost nebo svatbu a tápete, jak se učesat? Nezoufejte! Nechte to na profesionálech! Svatební den je jedinečná událost v životě ženy a právě v tento den by mělo být vše perfektní, nevyjímaje vašeho účesu.

Nemusíte se bát

Postaráme se o váš svatební účes

Budete nejkrásnější osoba pod sluncem

Máte-li zájem vyzkoušet naše služby, doporučujeme si domluvit s dostatečným předstihem zkoušku účesu. Je to důležité nejen proto, abychom měli dostatek času na výběr a zkoušku toho pravého účesu, či ozdob, ale hlavně aby v den dané události (svatby, plesu,…) proběhlo vše hladce a bez skluzu.

Chcete, aby vaše vlasy doslova zářily? Zeptejte se naší kadeřnice na naši nabídku vlasové regenerace a oživení. Budete-li mít zdravé a vyživené vlasy, udělají o to větší dojem!

Svatební účes a líčení Ostrava

Kompletní úprava

Ještě nemáte zajištěné svatební líčení?

Domluvte si u nás svatební (společenský) balíček! Za výhodnou cenu vám nejen krásně učešeme, ale také nalíčíme. Víme totiž, jaký dokáže být ve svatební den shon, a proto poskytujeme svatební účes i líčení na jednom místě. Ušetříte tak nejen peníze, ale také spoustu času. Budete od nás odcházet jako vyměněná a připravena jít rovnou k oltáři.

Pozor!

Vánoční dárkové poukazy!

Udělejte Vašim blízkým radost a využijte jedinečné šance obdarovat je dárkovým poukazem na jakékoliv naše kadeřnické služby.

Nyní se slevou 10% !

Pozor!

Chystáme plno akcí a slevových balíčků!

Nepropásněte žádnou naší akci a ušetřete hromadu peněz. Je to snadné – stačí zadat jen váš email a o zbytek se postaráme my.

(Nebojte, vaše info neposkytneme třetím stranám a ani vám nebudeme posílat spam.)