Prodlužování vlasů Ostrava

Přemýšlíte, že byste si nechala prodloužit vlasy?

Prodlužování vlasů Ostrava

Krásné, dlouhé vlasy

Prodlužování vlasů se věnujeme již 15 let!

Prodlužování a zahušťování vlasů v Ostravě se věnujeme již 15 let. Za tu dobu jsme zdokonalili své postupy, nabízíme všechny metody prodlužování, které jsou na trhu dostupné. Naše práce je precizní, s námi se nemusíte bát nápadného rozdílu mezi vašimi a prodlouženými vlasy, či nežádoucího vypadávání pramenů. Pracujeme pouze s nejkvalitnějšími evropskými vlasy, které jsou luxusní, bezproblémové na údržbu a vydrží krásné a zdravé i několik let.

 

Metody prodlužování vlasů, které používáme

Patentovaná metoda, je určena na jemné, problematické vlasy se sklonem k vypadávání, narušené, či řídké vlasy. Jedná se o takzvaný keratin za studena, nedochází k narušení přírodních vlasů, tato technika je absolutně šetrná, spoje jsou malé, měkké a pružné, ve vlasech jsou téměř neznatelné. Během nošení dochází k uvolňování keratinu do přírodního vlasu, což přispívá k jejich obnově a regeneraci.

Používáme pouze nejkvalitnější keratin na trhu, nemusíte se tudíž obávat nežádoucího vypadávání pramínků.

Připevnění pramenů za pomoci drobných kroužků.

Extrémně rychlá metoda určena k nasazení přírodních vlasů pomoci trvanlivých pásků

Připevnění pramenů za pomoci silikonových tubiček.

Kvalita a vlasy

Používáme jen kvalitní vlasy

Naše vlasy jsou kvalitní, luxusní, bezproblémové na údržbu, vlásky jsou střiženy z copu, takže jsou jednosměrné a tím pádem se necuchají, vydrží i několik let, nemusíte kupovat pokaždé nové.