Brazilský keratin Ostrava

Potřebujete regenerovat, či uhladit vlasy?

Narovnání vlasů brazilským keratinem Ostrava

Brazilský keratin

Rovné a zdravé vlasy

Brazilský keratin BK je jedničkou na trhu v regeneraci a narovnání vlasů.

Co je to keratin?

Keratin je protein, který je hlavní stavební složkou kůže, vlasů a nehtů. Vlas je z 88% tvořen právě keratinem, ten zodpovídá za kvalitu vlasů, jejich pevnost, růst, lesk a celkový vzhled.

Trápí-li vás nepoddajné, tvrdé až hrubé, či lámavé vlasy, je možné, že je to způsobeno nedostatkem keratinu v těle. V takovém případě je pro zdravý vzhled vlasů třeba dodat keratin pomoci speciální vlasové kúry Brazilský keratin.

Co je to brazilský keratin?

Jak brazilský keratin funguje?

Brazilský keratin Ostrava

Výhody mezoterapie

Jak probíhá aplikace BK?

Speciální směs BK se aktivuje zažehlením do vlasové struktury. Délka ošetření je závislá na délce a hustotě vlasů, cca 2-3 hodiny. Po aplikaci se doporučuje poprvé umýt vlasy až 48 hodinách, aby se do vlasového stvolu vstřebalo co nejvíce účinných složek.

Po aplikaci jsou vlasy krásně lesklé, zdravé a hladké, necuchají se, nekrepatí. Efekt narovnání a uhlazení přetrvává minimálně 3-4 měsíce, v závislosti na původním stavu vlasů a na domácí péči.

Brazilský keratin - Před a po

Pro co nejdéle trvající a nejvýraznější efekt doporučujeme používat speciální vlasovou řadu Brazil Keratin pro domácí použití. Žádná další speciální péče pak již není potřeba, naopak se čas strávený úpravou vlasů o poznání zkracuje. Vlasy je možné žehlit, či natáčet, nejsou žádná omezení, co se úpravy vlasů týče.

Během následujících cca 3-4 měsíců se keratin postupně vymývá. Pokud po této době klient aplikaci opakuje, je znatelné výrazné zlepšení kvality vlasů, vlasy se díky hloubkové výživě nelámou a dorůstají do požadované délky.

Proč právě brazilský keratin?

Aplikace je možná na všechny typy vlasů, včetně chemicky ošetřených, barvených či melírovaných a prodloužených.

Vlasová regenerace pomoci BK je vhodná zejména pro jemné, poškozené, kudrnaté, tvrdé a nepoddajné vlasy.

Čím poškozenější jsou vlasy, tím hlouběji BK pronikne. Výsledek je tak více znatelný než u slabě narušených vlasů.

Kontraindikace

Pozor!

Vánoční dárkové poukazy!

Udělejte Vašim blízkým radost a využijte jedinečné šance obdarovat je dárkovým poukazem na jakékoliv naše kadeřnické služby.

Nyní se slevou 10% !

Pozor!

Chystáme plno akcí a slevových balíčků!

Nepropásněte žádnou naší akci a ušetřete hromadu peněz. Je to snadné – stačí zadat jen váš email a o zbytek se postaráme my.

(Nebojte, vaše info neposkytneme třetím stranám a ani vám nebudeme posílat spam.)