Informace o nás

O Beauty salonu princess

Seznamte se

Beauty Salon Princess

V našem kadeřnictví Beauty Salon Princess nabízíme dámské, pánské i dětské stříhání, specializujeme se však zejména na barvení a melíry, prodlužování a zahušťování vlasů a hloubkovou péči o vlasy. Věříme, že vlasy jsou ozdobou každé ženy a proto jim věnujeme nadstandardní péči.

Hýčkáme si každého zákazníka

Při každé návštěvě dbáme na kompletní ošetření vlasů, od mytí až po závěrečný styling. Vždy zohledňujeme přání zákazníka a také neváháme poradit, ať už jde o to, co se zrovna nosí, či co se k vašemu vzhledu a osobnosti nejvíce hodí.

Kvalita zárukou

Používáme značkové přípravky

Díky prestižní kosmetice značek L´oreal, Matrix a MilkShake, se kterými pracujeme, dosáhneme snadno oslnivého výsledku. Aby byla péče o vaše vlasy kompletní, nabízíme také produkty k domácí péči pro různé typy vlasů. U nás se setkáte s profesionálním přístupem a naše nadšení pro práci se projeví na vašem účesu.

Pracovní doba

Po domluvě se lze objednat i mimo pracovní dobu.

Kadeřnický salon Ostrava - Otevírací doba

Těší nás, že jste spokojení

Pozor!

Vánoční dárkové poukazy!

Udělejte Vašim blízkým radost a využijte jedinečné šance obdarovat je dárkovým poukazem na jakékoliv naše kadeřnické služby.

Nyní se slevou 10% !

Pozor!

Chystáme plno akcí a slevových balíčků!

Nepropásněte žádnou naší akci a ušetřete hromadu peněz. Je to snadné – stačí zadat jen váš email a o zbytek se postaráme my.

(Nebojte, vaše info neposkytneme třetím stranám a ani vám nebudeme posílat spam.)