Hloubková regenerace vlasů

Potřebujete zregenerovat vaše vlasy?

Hloubková regeneračni péče Ostrava

Hloubková regenerace

Máte roztřepené a zničené vlasy?

Jelikož pouze zdravé vlasy mohou působit oslnivým dojmem, je třeba se v prvé řadě zaměřit na jejich oživení a hloubkovou péči. Proto naši zákazníkům poskytujeme velký rozsah regeneračních a vyživujících kúr a ošetření.

Rádi vám poradíme

Jaké ošetření je pro vaše vlasy nejvhodnější?

Abychom vám mohli nabídnout to nejlepší, je třeba nejprve provést krátkou konzultaci, při které nám sdělíte, co vás trápí, my vaše vlasy zhodnotíme – jejich stav, strukturu, typ vaší pokožky (mastná/suchá), apod. Na základě toho vám nabídneme ošetření, které vašim vlasům bude nejlépe sedět a navrátí jim vitalitu a lesk v co nejkratší době.

Regenerační metody, které nabízíme:

Šampóny a kosmetika na doma

Nezanedbejte péči o vlasy

Aby byla péče o vaše vlasy kompletní, doporučujeme starat se o ně i doma. Našim zákazníkům proto nabízíme k zakoupení kvalitní produkty značek L’oreal, Matrix a Milkshake k domácí péči o vlasy. Díky vysoké kvalitě těchto produktů budete mít jistotu, že pro vaše vlasy děláte to nejlepší a přitom péče o ně vám nezabere o mnoho více času než doposud.

Pozor!

Vánoční dárkové poukazy!

Udělejte Vašim blízkým radost a využijte jedinečné šance obdarovat je dárkovým poukazem na jakékoliv naše kadeřnické služby.

Nyní se slevou 10% !

Pozor!

Chystáme plno akcí a slevových balíčků!

Nepropásněte žádnou naší akci a ušetřete hromadu peněz. Je to snadné – stačí zadat jen váš email a o zbytek se postaráme my.

(Nebojte, vaše info neposkytneme třetím stranám a ani vám nebudeme posílat spam.)