Svatební a společenské účesy

Chystáte se na důležitou událost a nevíte si rady, jak se učesat, či nalíčit?

Nechte to na profesionálech! Svatební den je jedinečná událost v životě ženy a právě v tento den by mělo být vše perfektní, nevyjímaje vašeho účesu.

Vlasy jsou korunou, která může váš vzhled podtrhnout. Abyste udělala v tento jedinečný den co největší dojem, je třeba si i pro ně najít ten správný salon, který se o vaše vlasy s láskou postará a dodá jim na výjimečnosti.

Jelikož je součástí našeho kadeřnictví také svatební salon Top Nevěsta, máme se svatebními a společenskými účesy již dlouholetou zkušenost. Naše nevěsty i jejich blízké češeme pravidelně a tak víme, že v tomto ohledu můžeme nabídnout to nejlepší.

Díky nám uděláte nezapomenutelný dojem nejen na své hosty a budete tak moc na svou svatbu s radostí vzpomínat. Kromě svatebních účesů češeme také společenské účesy, ať už pro blízké nevěsty nebo na nejrůznější společenské události jako jsou plesy, či taneční.

Máte-li zájem vyzkoušet naše služby, doporučujeme si domluvit s dostatečným předstihem zkoušku účesu. Je to důležité nejen proto, abychom měli dostatek času na výběr a zkoušku toho pravého účesu, či ozdob, ale hlavně aby v den dané události (svatby, plesu,…) proběhlo vše hladce a bez skluzu.

Chcete, aby vaše vlasy doslova zářily? Zeptejte se naší kadeřnice na naši nabídku vlasové regenerace a oživení. Budete-li mít zdravé a vyživené vlasy, udělají o to větší dojem!

Svatební a společenské líčení

Ještě nemáte zajištěné svatební líčení? Domluvte si u nás svatební (společenský) balíček! Za výhodnou cenu vám nejen krásně učešeme, ale také nalíčíme. Víme totiž, jaký dokáže být ve svatební den shon, a proto poskytujeme svatební účes i líčení na jednom místě. Ušetříte tak nejen peníze, ale také spoustu času. Budete od nás odcházet jako vyměněná a připravena jít rovnou k oltáři.

Uděláme vám krásný společenský nebo svatební účes!