Hloubková regenerace vlasů

Potřebujete zregenerovat vaše vlasy?

Jelikož pouze zdravé vlasy mohou působit oslnivým dojmem, je třeba se v prvé řadě zaměřit na jejich oživení a hloubkovou péči. Proto naši zákazníkům poskytujeme velký rozsah regeneračních a vyživujících kúr a ošetření.

Mezi nejúčinnější patří zejména Brazilský keratin, či vlasová mezoterapie. Kromě těchto procedur také nabízíme úžasné hloubkově vyživující a obnovující masky, séra, olejíčky a další produkty, které vašim vlasům dodají potřebný lesk a vitalitu.

Vlasy jsou po ošetření jemné, lesklé a plné života.

Potřebujete zregenerovat vaše vlasy?

Abychom vám mohli nabídnout to nejlepší, je třeba nejprve provést krátkou konzultaci, při které nám sdělíte, co vás trápí, my vaše vlasy zhodnotíme – jejich stav, strukturu, typ vaší pokožky (mastná/suchá), apod. Na základě toho vám nabídneme ošetření, které vašim vlasům bude nejlépe sedět a navrátí jim vitalitu a lesk v co nejkratší době.

Domácí péče

Aby byla péče o vaše vlasy kompletní, doporučujeme starat se o ně i doma. Našim zákazníkům proto nabízíme k zakoupení kvalitní produkty značek L’oreal, Matrix a Milkshake k domácí péči o vlasy. Díky vysoké kvalitě těchto produktů budete mít jistotu, že pro vaše vlasy děláte to nejlepší a přitom péče o ně vám nezabere o mnoho více času než doposud.

Potřebujete uzdravit vaše vlasy? Vyzkoušejte hloubkovou regeneraci!