Hloubková regenerace vlasů

Potřebujete zregenerovat vaše vlasy?

Jelikož pouze zdravé vlasy mohou působit oslnivým dojmem, je třeba se v prvé řadě zaměřit na jejich oživení a hloubkovou péči. Proto naši zákazníkům poskytujeme velký rozsah regeneračních a vyživujících kúr a ošetření.

Mezi nejúčinnější patří zejména Brazilský keratin, či vlasová mezoterapie. Kromě těchto procedur také nabízíme úžasné hloubkově vyživující a obnovující masky, séra, olejíčky a další produkty, které vašim vlasům dodají potřebný lesk a vitalitu.

Vlasy jsou po ošetření jemné, lesklé a plné života.

Jaké ošetření je pro vaše vlasy nejvhodnější?

Abychom vám mohli nabídnout to nejlepší, je třeba nejprve provést krátkou konzultaci, při které nám sdělíte, co vás trápí, my vaše vlasy zhodnotíme – jejich stav, strukturu, typ vaší pokožky (mastná/suchá), apod. Na základě toho vám nabídneme ošetření, které vašim vlasům bude nejlépe sedět a navrátí jim vitalitu a lesk v co nejkratší době.

Domácí péče

Aby byla péče o vaše vlasy kompletní, doporučujeme starat se o ně i doma. Našim zákazníkům proto nabízíme k zakoupení kvalitní produkty značek L’oreal, Matrix a Milkshake k domácí péči o vlasy. Díky vysoké kvalitě těchto produktů budete mít jistotu, že pro vaše vlasy děláte to nejlepší a přitom péče o ně vám nezabere o mnoho více času než doposud.

Potřebujete uzdravit vaše vlasy? Vyzkoušejte hloubkovou regeneraci!