Prodlužování vlasů

Přemýšlíte, že byste si nechala prodloužit vlasy? Nač tedy čekat?

Prodlužování a zahušťování vlasů v Ostravě se věnujeme již 15 let. Za tu dobu jsme zdokonalili své postupy, nabízíme všechny metody prodlužování, které jsou na trhu dostupné. Naše práce je precizní, s námi se nemusíte bát nápadného rozdílu mezi vašimi a prodlouženými vlasy, či nežádoucího vypadávání pramenů. Pracujeme pouze s nejkvalitnějšími evropskými vlasy, které jsou luxusní, bezproblémové na údržbu a vydrží krásné a zdravé i několik let.

Jaké metody používáme:

  • EXTEND MAGIC – patentovaná metoda, je určena na jemné, problematické vlasy se sklonem k vypadávání, narušené, či řídké vlasy. Jedná se o takzvaný keratin za studena, nedochází k narušení přírodních vlasů, tato technika je absolutně šetrná, spoje jsou malé, měkké a pružné, ve vlasech jsou téměř neznatelné. Během nošení dochází k uvolňování keratinu do přírodního vlasu, což přispívá k jejich obnově a regeneraci.
  • Keratin – používáme pouze nejkvalitnější keratin na trhu, nemusíte se tudíž obávat nežádoucího vypadávání pramínků
  • Micro rings – připevnění pramenů za pomoci drobných kroužků
  • Pásková metoda – extrémně rychlá metoda určena k nasazení přírodních vlasů pomoci trvanlivých pásků
  • Tubičky – připevnění pramenů za pomoci silikonových tubiček
Prodlužování vlasů 1

Jaké vlasy používáme?

Naše vlasy jsou kvalitní, luxusní, bezproblémové na údržbu, vlásky jsou střiženy z copu, takže jsou jednosměrné a tím pádem se necuchají, vydrží i několik let, nemusíte kupovat pokaždé nové.

Mějte krásné dlouhé vlasy, s radostí vám je prodloužíme!